Židovské anekdoty Karla Poláčka | Karel Poláček

Židovské anekdoty Karla Poláčka | Karel Poláček, Lukáš Urbánek, Jakub Kaše

Židovské anekdoty Karla Poláčka | Karel Poláček, Lukáš Urbánek, Jakub Kaše od společnosti s předním postavením na trhu XYZ lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Židovské anekdoty Karla Poláčka | Karel Poláček, Lukáš Urbánek, Jakub Kaše ve výhodné slevě 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Poláček ve své tvorbě vždy stavěl na dokonalé znalosti prostředí, o kterém psal, a dokázal věrně zachytit postavy i situace. Židovské anekdoty vycházejí z jeho častých návštěv pražské židovské společnosti. Nejvíce anekdot je věnováno šnorerům, finančním otázkám, na druhém místě jsou námluvy a rodinný život a na třetím historky kolem rabínů a víry. Další anekdoty se týkají obchodu nebo otázek souvisejících se smrtí.

 

Název:
Židovské anekdoty Karla Poláčka | Karel Poláček, Lukáš Urbánek, Jakub Kaše
Výrobce:
SKU:
9788075059673

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz