Železnicí přes mosty a tunely | Josef Schrötter

Železnicí přes mosty a tunely | Josef Schrötter, Bohuslav Fultner

Železnicí přes mosty a tunely | Josef Schrötter, Bohuslav Fultner od této skvělé značky CPRESS je k dostání teď opravdu levně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Železnicí přes mosty a tunely | Josef Schrötter, Bohuslav Fultner - cena 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Ať už šlo například o reprezentativní nádražní budovy nebo o skutečná mistrovská díla architektů a stavitelů na volné trati v podobě mostů, viaduktů a tunelů. Vydejme se tedy s touto knihou na projížďku těmi nejkrásnějšími železničními tratěmi, přes mosty a tunely, u nás i v zahraničí. Čeká na vás spousta zajímavých informací, nádherné ilustrace a pravá železničářská romantika.

 

Název:
Železnicí přes mosty a tunely | Josef Schrötter, Bohuslav Fultner
Výrobce:
SKU:
9788026413448

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz