Začínáme číst - Bajky | Helena Zmatlíková

Začínáme číst - Bajky | Helena Zmatlíková, Oldřich Syrovátka

Začínáme číst - Bajky | Helena Zmatlíková, Oldřich Syrovátka od společnosti s dlouholetou tradicí Fragment je k dostání teď opravdu levně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Začínáme číst - Bajky | Helena Zmatlíková, Oldřich Syrovátka za bezkonkureční cenu 152 Kč

152 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Učí se vaše dítě číst? Krátké bajky o zvířátkách jsou to pravé pro začínající čtenáře. Vhodná délka textu, srozumitelný příběh, velká tiskací písmena a krásné ilustrace Heleny Zmatlíkové jsou zárukou toho, že se kniha bude dětem líbit a bude se jim dobře číst.
Jak se liška napálila, Jak vlk doplatil na nevděk, Jak jelen chválil, až přechválil a další bajky plné poučení.
Velká tiskací písmena jsou vhodná především pro děti, které se učí číst genetickou metodou.

 

Název:
Začínáme číst - Bajky | Helena Zmatlíková, Oldřich Syrovátka
Výrobce:
SKU:
9788025328477

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz