Vlčí úžina | Olivier Truc

Vlčí úžina | Olivier Truc, Katarína Horňáčková

Vlčí úžina | Olivier Truc, Katarína Horňáčková od kvalitní společnosti Panteon je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Vlčí úžina | Olivier Truc, Katarína Horňáčková - nakoupíte u nás nyní za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jaro na dálném severu. Čas neúprosného světla. Stín, který vás nepustí. V Hammerfestu – městečku v nejsevernějším cípu Laponska na břehu Barentsova moře, budoucí Dubaji Arktidy s obrovskými nalezišti ropy – by vše bylo ideální, kdyby tu nežili laponští pastevci a jejich migrující stáda sobů.Když se stáda plaví přes Vlčí úžinu na své letní pastviny, při nehodě zemře mladý laponský chovatel. Brzy poté je nalezen mrtvý starosta pod posvátnou skalou.
Volné pokračování Posledního Laponce

 

Název:
Vlčí úžina | Olivier Truc, Katarína Horňáčková
Výrobce:
SKU:
9788087697535

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8273
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz