Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do psího světa (4. třída) | Eva Mrázková

Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do psího světa (4. třída) | Eva Mrázková

Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do psího světa (4. třída) | Eva Mrázková od dodavatele s dobrým jménem EDIKA je k získání právě teď u nás za super cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do psího světa (4. třída) | Eva Mrázková výhodně za 118 Kč

118 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Použili jsme pravopisné oříšky v příbězích psa Evžena. Děti jsou na jeho další kousky zvědavé, proto pak k psaní diktátu necítí nechuť. Buď můžete dítě nechat v první části doplnit chybějící písmena, nebo mu text podle klíče v závěru nadiktovat. Knížka je vhodná pro procvičování pravopisu ve škole i doma. Cvičebnice se zaměřuje na tyto jevy: předpony od(e)-, nad(e)-, pod(e)-, před(e)-, vz(e)-, roz(e)-, bez(e)-, ob(e)-, v-, vy-/vý-; časování sloves, skloňování podstatných jmen, shoda podmětu s přísudkem.

 

Název:
Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do psího světa (4. třída) | Eva Mrázková
Výrobce:
SKU:
9788026603696

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz