Facebook Blog  
Youtube
Email: 
Heslo:

Registrace  |  Nákupní košík  |  Kontakt

Tornádo

Umění

Flaesh
Nakladatelství:  Pierot
Cena: 189 Kč
Pět pohledů na lidské tělo v podání světových umělkyň: Marlene Dumas, Tracey Emin, Berlinde De Bruyckere, Kiki Smith a Louise Bourgeois. Česko-anglický doprovodný katalog výstavy Flaesh je zajímavou publikací pro všechny milovníky umění. Autorem úvodní esej... (více)
MODEL
Nakladatelství:  Pierot
Cena: 184 Kč
Katalog k výstavě Model, v němž naleznete esej kurátora výstavy Ladislava Kesnera. Katalog je doplněn souborem rozhovorů, které kurátor vedl s vybranými vystavujícími umělci: Antony Gormleym, Mariele Neudecker, Lorenzem Estermannem, Edwinem Zwakmanem a Jaroslavem R... (více)
Svatí na Karlově mostě
Nakladatelství:  Martin Koláček - E-knihy jedou
Cena: 89 Kč
Projděte se s námi po Karlově mostě a nechte si povídat o svatých, kteří na vás mlčky shlížejí ze svých kamenných podstavců. V unikátní publikaci "Svatí na Karlově mostě" Jiří Glet sesbíral příběhy vzniku jednotlivých soch i životů svatých, které ... (více)
Důvěrná zpráva o Karlu Hynku Máchovi
Nakladatelství:  Indeart
Cena: 149 Kč
Miroslav Ivanov, milovník literárněhistorických tajemství a záhad, nás ve své knize zavede po stopách jednoho z největších moderních českých básníků, autora proslulého Máje, Karla Hynka Máchy. Nastiňuje, jaký byl jeho život i poslední dny před smrtí, kt... (více)
Slovníček výtvarného umění a architektury
Nakladatelství:  Martin Koláček - E-knihy jedou
Cena: 49 Kč
"Slovníček" je přehledným a stručným průvodcem po pojmech z výtvarného umění a architektury. Obsahuje výklad 150 pojmů, od "Abstraktního umění" až po "Žánrové umění". (více)
Staň se pěveckou hvězdou
Nakladatelství:  Martin Koláček - E-knihy jedou
Cena: 99 Kč
Učebnice krásného zpěvu sepsaná s přispěním sólisty Národního divadla Vojtěcha Filipa. Veškerá cvičení jsou ověřena dlouholetou praxí. Informace a techniky zpěvu zde uváděné jsou jedinečné, dosud nikde jinde nepublikované, univerzální, lze je využít ... (více)
Miloslav Švandrlík vypráví
Nakladatelství:  Martin Koláček - E-knihy jedou
Cena: 59 Kč
Knížka "Miloslav Švandrlík vypráví" je souborem 13 rozhovorů s geniálním autorem, který již není mezi námi. Jako bonus obsahuje také rozhovor s Jiřím Winterem-Nepraktou.

ISBN (epub) 978-80-87976-91-3
ISBN (mobi) 978-80-87976-92-0
ISBN (pdf ... (více)
Současná česká ilustrace
Nakladatelství:  Pierot
Cena: 250 Kč
Publikace, která se vám právě dostává do rukou si klade za cíl ukázat čtenářům, ale i zahraničním nakladatelům, že česká ilustrace, česká knižní tvorba, která měla doma i ve světě vždy velmi dobré jméno, stále existuje, že jsou u nás tvůrci, kteř... (více)
Malý průvodce digitální fotografií
Nakladatelství:  Martin Valent
Cena: 119 Kč
Interaktivní elektronická kniha o základech digitální fotografie. Zakoupením knihy získáváte její pozdější aktualizace zdarma. (více)
Filmové hvězdy a jejich hlášky
Nakladatelství:  Petrklíč
Cena: 139 Kč
Už samotný název nové knížky napovídá, co v ní čtenáři najdou. Ano, i tentokrát půjde o slavné hlášky z českých komedií a televizních seriálů, které do knižní podoby přenesli Robert Rohál a Vítek Chadima. Zatímco počet hlášek nebyl sečten, počet... (více)
Kryl
Nakladatelství:  Carpe diem
Cena: 75 Kč
Na rok 2004 připadly hned dvě výročí Karla Kryla: 3. 3. uplynulo 10 let od jeho předčasné smrti a 12. 4. by pro změnu oslavil šedesátiny. Podnes znovu vycházejí stará alba, nadále s řadou chybných údajů. Ze všech tří důvodů mělo tudíž smysl nové, rozš... (více)

Romeo, Julie a tma
Romeo, Julie a tma


Golet v údolí
Golet v údolí


Doomdorfova záhada
Doomdorfova záhada


Jak jsem potkal ryby
Jak jsem potkal ryby


Ultreia
Ultreia


Flaesh
Flaesh