V pasti dravé řeky | Pavel Beneš

V pasti dravé řeky | Pavel Beneš, Matyáš Namai, Ivona Březinová

V pasti dravé řeky | Pavel Beneš, Matyáš Namai, Ivona Březinová od výrobce se skvělou pověstí ALBATROS je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. V pasti dravé řeky | Pavel Beneš, Matyáš Namai, Ivona Březinová - nyní zakoupíte od 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Šestici kamarádů z Gangu odvážných zastihne při výletu do soutěsek v Hřensku blesková povodeň. Říčka Kamenice se v náhlé průtrži prudce vzedme a připraví návštěvníkům soutěsek smrtelnou past. Podaří se Marianě, Alfě, Betě, Timovi, Jonášovi a Hardymu vyváznout se zdravou kůží? A co se stane, když déšť nezeslábne a voda postupně začne zvedat i hladinu Labe?

 

Název:
V pasti dravé řeky | Pavel Beneš, Matyáš Namai, Ivona Březinová
Výrobce:
SKU:
9788000063782

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz