Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob | Clinton Ober

Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob | Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker

Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob | Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker od společnosti se zárukou kvality CPRESS je u nás k dostání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob | Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker nyní za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Žijte více v kontaktu se Zemí, využívejte jejího přírodního povrchového náboje! Pomocí jednoduchých pomůcek a způsobů, třeba jen chůzí naboso, se Země dotýkejte, spojujte s ní – tedy uzemňujte se. Tento snadný proces zabraňuje tvorbě chronických zánětů v těle a následně rozvoji civilizačních onemocnění, poruch spánku, alergií, hormonálních výkyvů, kloubních potíží, orgánového postižení a dalších chronických problémů. Pozitivní reakce lidského organizmu jsou v této knize zdokumentovány na desítkách příběhů.

 

Název:
Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob | Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker
Výrobce:
SKU:
9788026410096

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz