Upřímní lidé lžou opravdu dobře | Ute Ehrhardtová

Upřímní lidé lžou opravdu dobře | Ute Ehrhardtová, Wilhelm Johnen

Upřímní lidé lžou opravdu dobře | Ute Ehrhardtová, Wilhelm Johnen od přední značky MOTTO lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Upřímní lidé lžou opravdu dobře | Ute Ehrhardtová, Wilhelm Johnen - můžete mít za 56 Kč

56 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Znáte člověka, který by byl stoprocentně pravdomluvný? A dovedete si představit, jak by se vám vedle takového upřímného člověka žilo? Ráno by vám řekl: „Nějak tloustneš.“ V autobuse by neopomněl na adresu staršího spoluobčana pronést: „Ten pán smrdí.“ A v práci by na konto mladé kolegyně přede všemi prohlásil, že se jí dělají pupínky. Není taková pravdomluvnost určitým druhem útoku? Autoři knihy se nám pokusí vysvětlit, že lež je ve skutečnosti důležitá a potřebná a bez ní by se nám žilo velmi nepříjemně.

 

Název:
Upřímní lidé lžou opravdu dobře | Ute Ehrhardtová, Wilhelm Johnen
Výrobce:
SKU:
9788026705772

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz