Umíš se správně chovat? | Jakub Cenkl

Umíš se správně chovat? | Jakub Cenkl, Štěpánka Sekaninová

Umíš se správně chovat? | Jakub Cenkl, Štěpánka Sekaninová od tohoto výrobce ALBATROS . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Umíš se správně chovat? | Jakub Cenkl, Štěpánka Sekaninová stojí u nás 81 Kč

81 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Umíš se chovat??! Tak schválně… Otevři knížku, vezmi papír a zkus si odpovědět na jednoduché kvízové věty. Potom zatáhni za táhlo a zkontroluj své odpovědi. K tomu si můžeš pohrát s veselými ilustracemi, které můžeš dle libosti měnit na správné a špatné situace. Zábavná veselá kniha plná obrázků a úkolů tě naučí slušnému chování.

 

Název:
Umíš se správně chovat? | Jakub Cenkl, Štěpánka Sekaninová
Výrobce:
SKU:
9788000047553

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz