Umíš se chovat bezpečně? | Jakub Cenkl

Umíš se chovat bezpečně? | Jakub Cenkl, Pavla Hanáčková

Umíš se chovat bezpečně? | Jakub Cenkl, Pavla Hanáčková od společnosti ALBATROS je k dostání výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Umíš se chovat bezpečně? | Jakub Cenkl, Pavla Hanáčková nyní za 81 Kč

81 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dáváš pozor na to, abys neohrozil sebe ani ostatní? ?! Tak schválně… Otevři knížku, vezmi papír a zkus si odpovědět na jednoduché kvízové věty. Potom zatáhni za táhlo a zkontroluj své odpovědi. K tomu si můžeš pohrát s veselými ilustracemi, které můžeš dle libosti měnit na správné a špatné situace. Zábavná veselá kniha plná obrázků a úkolů tě naučí slušnému chování.

 

Název:
Umíš se chovat bezpečně? | Jakub Cenkl, Pavla Hanáčková
Výrobce:
SKU:
9788000047560

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz