Tygří srdce – Ostrov Stínových válečníků | Robin Dix

Tygří srdce – Ostrov Stínových válečníků | Robin Dix

Tygří srdce – Ostrov Stínových válečníků | Robin Dix od této skvělé značky Fragment je k dostání online za výhodnout cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Tygří srdce – Ostrov Stínových válečníků | Robin Dix stojí u nás 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Železný spár byl zahnán a Rádža byl přijat k výcviku na ostrov Stínových válečníků. Teď už nic nebrání mladému tygrovi, aby se stal stínovým lovcem a jednou i vládcem celé džungle.
Jenže trénink je vyčerpávající a zkoušky ho zcela zmáhají. Když se pak Železný spár vrátí a unese jeho přátele, musí se Rádža rozhodnout. Zůstane na ostrově, jak nařizuje zákon, nebo půjde do boje se svým sokem a zachrání své přátele?

 

Název:
Tygří srdce – Ostrov Stínových válečníků | Robin Dix
Výrobce:
SKU:
9788025337578

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7286
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz