Tři případy policejního komisaře Pobudy | Jiří Slavíček

Tři případy policejního komisaře Pobudy | Jiří Slavíček

Tři případy policejního komisaře Pobudy | Jiří Slavíček od společnosti se zárukou kvality MOTTO je momentálně za bezkonkurenční cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Tři případy policejního komisaře Pobudy | Jiří Slavíček stojí ted u nás 280 Kč

280 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

F. X. Pobuda je policejním komisařem pražského obvodu Holešovice-Bubny. Dokáže spolu se svými spolupracovníky vyřešit hned tři zapeklité případy? V Případu velocipedisty řeší smrt závodníka, v Případu zlatnice Galipetrové loupežnou vraždu v samotném středu Prahy, jejíž stopy ale vedou až do Pobudova obvodu, v Případu zeleného brouka záhadnou otravu manželky fotografa, přičemž není jasné, jak k ní vlastně došlo.

 

Název:
Tři případy policejního komisaře Pobudy | Jiří Slavíček
Výrobce:
SKU:
9788026708384

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz