Tři muži ve člunu ( o psu nemluvě) (audiokniha) | Oldřich Vízner

Tři muži ve člunu ( o psu nemluvě) (audiokniha) | Oldřich Vízner, Jerome Klapka Jerome

Tři muži ve člunu ( o psu nemluvě) (audiokniha) | Oldřich Vízner, Jerome Klapka Jerome od našeho výrobce Vyšehrad je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně a rychle online. Tři muži ve člunu ( o psu nemluvě) (audiokniha) | Oldřich Vízner, Jerome Klapka Jerome , zboží pořídíte ted u nás za 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

I když se zde podává tato slavná kniha anglického humoristy, až dosud vydaná v miliónech výtisků po celém světě ve zhuštěné formě, nebudou posluchači o nic ochuzeni. Obsahuje totiž z příhod Tří mužů ve člunu jen ty nejlepší a nejhumornější, a tak mu poskytne dobrý pocit úsměvné pohody.

 

Název:
Tři muži ve člunu ( o psu nemluvě) (audiokniha) | Oldřich Vízner, Jerome Klapka Jerome
Výrobce:
SKU:
8594015310220

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz