Trénink paměti pro seniory | Jitka Suchá

Trénink paměti pro seniory | Jitka Suchá, Eva Jarolímová

Trénink paměti pro seniory | Jitka Suchá, Eva Jarolímová od výrobce s mnohaletou tradicí EDIKA je k dostání výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Trénink paměti pro seniory | Jitka Suchá, Eva Jarolímová momentálně v akci za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kniha je zaměřena na tématiku procvičování paměti a dalších kognitivních funkcí jako je slovní zásoba, koncentrace pozornosti, logika, kreativita, zrakově-prostorové schopnosti a to zejména u seniorské populace. Po úvodní teoretické části, následuje část praktická s konkrétními úkoly na procvičování rozdělených dle toho, jaká kognitivní funkce je převážně procvičována. V knize nechybí ani klíč k řešení úloh.

 

Název:
Trénink paměti pro seniory | Jitka Suchá, Eva Jarolímová
Výrobce:
SKU:
9788026605706

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz