Tintin 24 - Tintin a alf-art | Hergé

Tintin 24 - Tintin a alf-art | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová

Tintin 24 - Tintin a alf-art | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová od skvělé značky ALBATROS lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Tintin 24 - Tintin a alf-art | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová - nakoupíte u nás nyní za 152 Kč

152 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Poslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska. Tintin a alfart tvoří jakýsi velký otazník, protože tento příběh zůstal nedokončený. Jeho autor belgický kreslíř Hergé během práce zemřel. Pro příznivce Tintina a sběratele komiksů je vydání tohoto příběhu událostí, protože se jím završuje kompletní vydání Tintinových dobrodružství v češtině.

 

Název:
Tintin 24 - Tintin a alf-art | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000028491

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz