Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama | Hergé

Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová, Vladimír Mikeš

Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová, Vladimír Mikeš od společnosti ALBATROS , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová, Vladimír Mikeš výhodně za cenu 135 Kč

135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Příběh přímo navazuje na Tajemství Jednorožce. Jde o jedno z nejlepších Tintinových dobrodružství, plné nečekaných zvratů a komických situací. Poprvé se v tomto příběhu představuje vědec Hluchavka, který co se týče vtipných hlášek výtečně sekunduje oběma detektivům Kadlecovi a Tkadlecovi. Příběh končí na zámku Moulinsart, který se nadále stane výchozím bodem všech Tintinových výprav.

 

Název:
Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama | Hergé, Hergé, Kateřina Vinšová, Vladimír Mikeš
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000022093

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz