Tarzan z rodu Opů (1) | Ondřej Müller

Tarzan z rodu Opů (1) | Ondřej Müller, Zdeněk Burian, Edgar Rice Burroughs

Tarzan z rodu Opů (1) | Ondřej Müller, Zdeněk Burian, Edgar Rice Burroughs od této spolehlivé značky ALBATROS je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Tarzan z rodu Opů (1) | Ondřej Müller, Zdeněk Burian, Edgar Rice Burroughs cenově vychází na 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tarzan je jednou z nejslavnějších literárních postav. Jeho duchovní otec Edgar Rice Burroughs byl mistrem exotických dobrodružných příběhů. První Tarzanův příběh, v němž se líčí jeho život v džungli mezi opicemi i nelehký vstup do civilizovaného světa, je stále čtivý, napínavý a okouzlující, též díky skvělému převyprávění Svatopluka Hrnčíře. Kniha Tarzan z rodu Opů je ojedinělým vydavatelským počinem, protože obsahuje kompletní ilustrační doprovod, tak jak jej koncem 60. let vytvořil Zdeněk Burian.

 

Název:
Tarzan z rodu Opů (1) | Ondřej Müller, Zdeněk Burian, Edgar Rice Burroughs
Výrobce:
SKU:
9788000028873

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz