Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury | Jiří W. Procházka

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury | Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury | Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda od skvělé značky Fragment je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury | Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda ve výhodné ceně 152 Kč

152 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady.
Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet!
Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži?

 

Název:
Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury | Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda
Výrobce:
SKU:
9788025329931

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz