Tajemství spolupráce v týmech | Jan Bloudek

Tajemství spolupráce v týmech | Jan Bloudek, David Müller, Viktor Bosák, Sláva Kubátová, Tomáš Bujna

Tajemství spolupráce v týmech | Jan Bloudek, David Müller, Viktor Bosák, Sláva Kubátová, Tomáš Bujna od této skvělé značky MANAGEMENT PRESS je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Tajemství spolupráce v týmech | Jan Bloudek, David Müller, Viktor Bosák, Sláva Kubátová, Tomáš Bujna právě nyní za 263 Kč

263 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vzhledem k povaze komplexních problémů, které dnes musí řešit, potřebují manažeři specifickou sadu interpersonálních dovedností. Na základě svých zkušeností i zkušeností svých studentů-manažerů formulují autoři, lektoři pražské TC Business School, klíčové dovednosti, které si manažeři musí osvojit v zájmu úspěšné spolupráce se svými kolegy i s ostatními zájmovými skupinami. Vyšlo v edici Action Learning – praktický management.

 

Název:
Tajemství spolupráce v týmech | Jan Bloudek, David Müller, Viktor Bosák, Sláva Kubátová, Tomáš Bujna
SKU:
9788072612598

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz