Studánko rubínko + CD | Věra Provazníková

Studánko rubínko + CD | Věra Provazníková, Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jan Skácel, Jiří Pavlica

Studánko rubínko + CD | Věra Provazníková, Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jan Skácel, Jiří Pavlica od této spolehlivé značky Vyšehrad je k dostání výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Studánko rubínko + CD | Věra Provazníková, Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jan Skácel, Jiří Pavlica - cena 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Písničky, říkadla, básničky i tradiční hry nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Sbírku nejoblíbenějších textů lidové slovesnosti sestavila pedagožka Jiřina Rákosníková s pomocí malíře Jana Kudláčka a hudebníka Jiřího Pavlici. Nechybí ani půvabné ilustrace či notové záznamy. Kniha je tak skvělou pomůckou (nejen) k domácím hrám. Součástí knihy je CD skupiny Hradišťan.

 

Název:
Studánko rubínko + CD | Věra Provazníková, Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jan Skácel, Jiří Pavlica
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788076010024

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7321
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz