Strážkyně krystalů: Slzy mořských panen | Jess Blacková

Strážkyně krystalů: Slzy mořských panen | Jess Blacková, Celeste Hulmeová

Strážkyně krystalů: Slzy mořských panen | Jess Blacková, Celeste Hulmeová od této značky CPRESS , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Strážkyně krystalů: Slzy mořských panen | Jess Blacková, Celeste Hulmeová na našich stránkách za 144 Kč

144 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Eva s Oskarem se ocitnou v říši, kde vlnám vévodí zabijáčtí piráti a jediným jazykem je řeč moře. Mořské panny nutně potřebují pomoc. Piráti je zajali, aby mohli prodávat jejich slzy jako poklad. Když se však z oceánu vytratí jeho dávné ochránkyně, dojde k narušení odvěké rovnováhy a veškerý mořský život se může ocitnout v ohrožení. Dokážou Eva a Oskar zdolat nebezpečí na moři a pomoci mořským pannám dříve, než bude pozdě?

 

Název:
Strážkyně krystalů: Slzy mořských panen | Jess Blacková, Celeste Hulmeová
Výrobce:
SKU:
9788026415640

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz