Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1935 | Ondřej Müller

Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1935 | Ondřej Müller, František Štorm, Ivan Adamovič, Howard P. Lovecraft

Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1935 | Ondřej Müller, František Štorm, Ivan Adamovič, Howard P. Lovecraft od skvělé značky PLUS lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1935 | Ondřej Müller, František Štorm, Ivan Adamovič, Howard P. Lovecraft právě nyní za 314 Kč

314 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čtvrtým svazkem Stín z času se v nakladatelství Plus uzavírá souborné vydání beletristických spisů jednoho ze zakladatelů moderní fantastické prózy H. P. Lovecrafta. Kniha obsahuje rozsáhlý román V horách šílenství a po něm následují významné povídky z posledního období, mimo jiné Stín nad Innsmouthem, Věc na prahu či Stín z času. Na prahu čtyřicítky se Lovecraftův život uklidnil a projasnil, přestože i nadále žil ve značné chudobě. Jako fascinující osobnost přetrvává ve svém díle dodnes.

 

Název:
Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1935 | Ondřej Müller, František Štorm, Ivan Adamovič, Howard P. Lovecraft
Výrobce:
SKU:
9788025901304

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz