Spojovačky: Praha v 800 tečkách  | autora nemá

Spojovačky: Praha v 800 tečkách | autora nemá, Simona Burešová

Spojovačky: Praha v 800 tečkách | autora nemá, Simona Burešová od známého výrobce PLUS je pro vás pro vás právě dnes v akci. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Spojovačky: Praha v 800 tečkách | autora nemá, Simona Burešová zrovna teď v akci za 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Praha se dá obdivovat různými způsoby: na procházce, listováním v knihách, pročítáním průvodců… ale už jste si někdy Prahu spojili? Že ne? Nejvyšší čas to vyzkoušet a podívat se tak na pražské památky a zajímavá místa z úplně nového úhlu pohledu. Do osmi set bodů jsme ukryli patnáct míst, která se v Praze nedají přehlédnout. A pokud nalistujete na poslední stranu, dozvíte se o každém místě nějakou perličku. A to i anglicky a německy.

 

Název:
Spojovačky: Praha v 800 tečkách | autora nemá, Simona Burešová
Výrobce:
SKU:
8594050423039

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz