Softwarové právo | Lukáš Jansa

Softwarové právo | Lukáš Jansa, Petr Otevřel

Softwarové právo | Lukáš Jansa, Petr Otevřel od našeho předního výrobce COMPUTER PRESS lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Softwarové právo | Lukáš Jansa, Petr Otevřel na našich stránkách za 318 Kč

318 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zkušení advokáti se v knize věnují oblasti IT práva zaměřujícího se na tvorbu, dodávky a servis softwaru. Výklad srozumitelný i neprávníkům doplňují konkrétní příklady z praxe a ukázkové formulace smluv ve všech důležitých oblastech softwarového práva. Autoři se věnují také popisům možných rizik a tomu, jak se s nimi vyrovnat. Kniha je určena IT manažerům, programátorům i zákazníkům a právníkům IT firem.

 

Název:
Softwarové právo | Lukáš Jansa, Petr Otevřel
SKU:
9788025134580

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz