Slovník controllingu. Česko-anglický/ Anglicko-český | Judith E. Glaser

Slovník controllingu. Česko-anglický/ Anglicko-český | Judith E. Glaser

Slovník controllingu. Česko-anglický/ Anglicko-český | Judith E. Glaser od naší známé značky MANAGEMENT PRESS lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Slovník controllingu. Česko-anglický/ Anglicko-český | Judith E. Glaser právě nyní za 434 Kč

434 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Koncepce controllingového řízení se stále více rozšiřuje v českých i zahraničních podnicích. Internacionalizace hospodářských poměrů, spojená s celosvětovou vlnou fúzí a akvizic a srůstáním dosud oddělených národních kapitálových trhů v celosvětový trh kapitálu přitom vyžaduje controllery mezinárodního formátu, kteří musí být schopni zvládnout vedle české také anglickou controllingovou terminologii.

 

Název:
Slovník controllingu. Česko-anglický/ Anglicko-český | Judith E. Glaser
SKU:
9788072610853

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz