Šedé eminence evropských dějin | Vladimír Liška

Šedé eminence evropských dějin | Vladimír Liška

Šedé eminence evropských dějin | Vladimír Liška od dodavatele s dlouholetou historií XYZ je u nás k dispozici opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Šedé eminence evropských dějin | Vladimír Liška - nyní pořídíte od 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Role šedých eminencí je často nejen opomíjena, ale i nedoceněna. Tyto osobnosti stojí v pozadí politického a společenského dění a disponují možnostmi rozhodovat o důležitých otázkách, mnohdy mají ve svých rukou osudy národů. S jejich jmény se pojí dobro i zlo, často dokonce obojí, neboť se většinou jednalo o vcelku kontroverzní osobnosti. Tak už to bývá – dějiny totiž nelze nahlížet skrze černobílé prizma a pro šedé eminence to platí dvojnásob.

 

Název:
Šedé eminence evropských dějin | Vladimír Liška
Výrobce:
SKU:
9788075973757

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz