S češtinou za dobrodružstvím – Tajemný zámek | Libor Drobný

S češtinou za dobrodružstvím – Tajemný zámek | Libor Drobný, Hana Kneblová

S češtinou za dobrodružstvím – Tajemný zámek | Libor Drobný, Hana Kneblová od výrobce s dobrým jménem Fragment je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Výhodná akce opravdu pro každého. S češtinou za dobrodružstvím – Tajemný zámek | Libor Drobný, Hana Kneblová ve výhodné slevě 144 Kč

144 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prozkoumejte tajemný zámek! Cestu vám budou otevírat správné odpovědi, ale nevadí, když se spletete. Dozvíte se, v čem byla chyba, a příště ji už neuděláte.
Procvičíte si pravopisné jevy, které by měl zvládnout každý páťák, opáčko ale neuškodí ani starším žákům. Budete řešit tyto záhady: zdvojené souhlásky, přípony –ský, -ští, skupiny pě, bě/bje, vě/vje, mě/mně, předpony s-, z-, vz-, předložky s, z a také pravopis podstatných a přídavných jmen.

 

Název:
S češtinou za dobrodružstvím – Tajemný zámek | Libor Drobný, Hana Kneblová
Výrobce:
SKU:
9788025341186

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz