Rozvoj řeči – zvuky a slabiky | Vendula Hegerová

Rozvoj řeči – zvuky a slabiky | Vendula Hegerová, Petra Laura Maxová

Rozvoj řeči – zvuky a slabiky | Vendula Hegerová, Petra Laura Maxová od společnosti s dlouholetou tradicí EDIKA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Rozvoj řeči – zvuky a slabiky | Vendula Hegerová, Petra Laura Maxová k sehnání zrovna v akci za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kniha obsahuje originální hry a nápady pro rozvoj komunikačních dovedností dětí od 3 let. Jelikož jsou zvuky základním prvkem při vytváření dětské řeči, je první část této publikace věnována právě jim, zatímco následující část již obsahuje rozmanitou škálu her se slabikami a rýmováním slov. Cílem knihy je pomoci hravou formou rozvinout sluchové vnímání, fonematický sluch, jazykový cit i slovní zásobu, jakožto i další poznávací schopnosti. Kniha je vhodná jak pro práci s jednotlivci, tak pro menší skupinu.

 

Název:
Rozvoj řeči – zvuky a slabiky | Vendula Hegerová, Petra Laura Maxová
Výrobce:
SKU:
9788026613039

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz