Řeky | Veronika terHarmsel Havlíková

Řeky | Veronika terHarmsel Havlíková, Peter Goes, Peter Goes

Řeky | Veronika terHarmsel Havlíková, Peter Goes, Peter Goes od této spolehlivé značky KNIHA ZLÍN lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Řeky | Veronika terHarmsel Havlíková, Peter Goes, Peter Goes aktuálně za super cenu 424 Kč

424 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Voda je od nepaměti tajemným živlem. V podobě životodárných řek utváří krajinu a dává vzniknout civilizacím. Lidé ji nezbytně potřebují. Díky tokům řek si mnohdy zkrátili své cesty, objevili jejich sílu k pohonu strojů a výrobě energie. Graficky poutavá kniha ilustrátora Petera Goese provede čtenáře vodstvem všech světadílů, poskytne mu stěžejní faktografické údaje a poodhalí historii i dobrodružné příběhy světových řek, moří a oceánů.

 

Název:
Řeky | Veronika terHarmsel Havlíková, Peter Goes, Peter Goes
Výrobce:
SKU:
9788074736773

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz