Ptáci našich lesů | Hana Marsault

Ptáci našich lesů | Hana Marsault, Andrea Pinnington, Caz Buckingham

Ptáci našich lesů | Hana Marsault, Andrea Pinnington, Caz Buckingham od výrobce EDIKA lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Ptáci našich lesů | Hana Marsault, Andrea Pinnington, Caz Buckingham právě teď za cenu 297 Kč

297 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pozorovat volně žijící ptáky je velké, i když nelehké dobrodružství. Vyplatí se proto jít do přírody předem připraven a obeznámen s tím, co můžeme vidět a slyšet. Je zajímavé pátrat po vyhlášených mistrech zpěvu, i ptačích křiklounech. Často uslyšíme zvuky tak výrazné a vzájemně odlišné, že i malé děti s drobnou průpravou dokážou záhy odhalit jejich původce. Tato kniha vám pomůže naučit se rozeznávat jednotlivé ptáky podle zvuků, které vydávají, a navíc se tu ledasco zajímavého o nich také dočtete.

 

Název:
Ptáci našich lesů | Hana Marsault, Andrea Pinnington, Caz Buckingham
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788026611288

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz