Prodaná nevěsta | Jiří Votruba

Prodaná nevěsta | Jiří Votruba, Jiřina Marková-Krystlíková

Prodaná nevěsta | Jiří Votruba, Jiřina Marková-Krystlíková od známé kvalitní značky ALBATROS je u nás k dostání za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Prodaná nevěsta | Jiří Votruba, Jiřina Marková-Krystlíková cenově vychází na 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nejznámější a jedna z nejkrásnějších oper Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta se vám představí v poutavém a zároveň naučném vyprávění. Dozvíte se, proč se nevěstě říká prodaná nebo co si má Mařenka rozmyslet, když ji rodiče přesvědčují „Rozmysli si, Mařenko, rozmysli!“. Naučnou část doplňuje slovníček hudebních pojmů nebo historie opery i Národního divadla. Obsahuje i CD.

 

Název:
Prodaná nevěsta | Jiří Votruba, Jiřina Marková-Krystlíková
Výrobce:
SKU:
9788000040707

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz