Proč se říká ... ? Ječí jako Siréna ... a další známá úsloví  | Petr Kostka

Proč se říká ... ? Ječí jako Siréna ... a další známá úsloví | Petr Kostka, Josef Pospíchal

Proč se říká ... ? Ječí jako Siréna ... a další známá úsloví | Petr Kostka, Josef Pospíchal od této přední společnosti Fragment - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Proč se říká ... ? Ječí jako Siréna ... a další známá úsloví | Petr Kostka, Josef Pospíchal - nyní zakoupíte od 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Možná vás už někdo počastoval slovy: „neječ jako Siréna“. Odkud se ale toto přirovnání vzalo? Srozumitelnou odpověď najdete v této knize.
Vybrali jsme známá úsloví, ve kterých jsou používána jména postav, která časem zobecněla, a stala se běžně používaným výrazem pro činnost či vlastnost, kterou se hrdinové z antických bájí či Bible proslavili.
Seznamte se s nimi a až uslyšíte někoho říkat, „byla to sisyfovská práce“, budete vědět, co tím myslí…

 

Název:
Proč se říká ... ? Ječí jako Siréna ... a další známá úsloví | Petr Kostka, Josef Pospíchal
Výrobce:
SKU:
9788025339275

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz