Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk | Vlasta Gazdíková

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk | Vlasta Gazdíková, František Brož, Pavla Brožová

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk | Vlasta Gazdíková, František Brož, Pavla Brožová od spolehlivého výrobce EDIKA - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk | Vlasta Gazdíková, František Brož, Pavla Brožová momentálně v akci za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tato kniha umožní žákům 5. ročníků cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu z českého jazyka, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia. Kniha obsahuje rozsáhlou sbírku úloh, rozdělených podle jednotlivých oblastí učiva, a 3 cvičné didaktické testy. V závěru knihy je pak uveden klíč správných odpovědí ke všem úlohám.

 

Název:
Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk | Vlasta Gazdíková, František Brož, Pavla Brožová
Výrobce:
SKU:
9788026611783

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7321
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz