Příhoda málo uvěřitelná (audiokniha pro děti) | Arnošt Goldflam

Příhoda málo uvěřitelná (audiokniha pro děti) | Arnošt Goldflam, Arnošt Goldflam

Příhoda málo uvěřitelná (audiokniha pro děti) | Arnošt Goldflam, Arnošt Goldflam od tohoto skvělého výrobce ALBATROS je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Příhoda málo uvěřitelná (audiokniha pro děti) | Arnošt Goldflam, Arnošt Goldflam v akci za cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Poslechněte si příběh opravdu těžko uvěřitelný, ale možná pravdivý! Vypráví o tom, jak povídání a malování může být lékem proti samotě, může bořit hranice mezi nejmladšími a nejstaršími a možná i hranice úplně jiné. Kniha o malé Helence, jejím o sedmdesát let starším sousedovi a kouzelných obrázcích je nejen ke čtení, ale trochu i k malování a hraní. Pojďte poslouchat, povídat si a malovat.

 

Název:
Příhoda málo uvěřitelná (audiokniha pro děti) | Arnošt Goldflam, Arnošt Goldflam
Výrobce:
SKU:
8594050423435

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz