Příběhy sběratele starožitností. Strašidelné spisy I | Zdeněk Beran

Příběhy sběratele starožitností. Strašidelné spisy I | Zdeněk Beran, Vasil Artamonov, Jakub Janovský, M. R. James

Příběhy sběratele starožitností. Strašidelné spisy I | Zdeněk Beran, Vasil Artamonov, Jakub Janovský, M. R. James od kvalitní společnosti PLUS lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Příběhy sběratele starožitností. Strašidelné spisy I | Zdeněk Beran, Vasil Artamonov, Jakub Janovský, M. R. James stojí u nás 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Na konci 19. století, v době, kdy vrcholila éra anglických duchařských příběhů, přichází Montague R. James – uznávaný odborník na staré rukopisy a učenec, který nově definoval klasický duchařský příběh tím, že do něj věrohodné reálie, opravdové násilí a krutá, nic nepromíjející strašidla. V nakladatelství Plus vychází souborně celé Jamesovo dílo věnované žánru ghost story ve dvou svazcích s vysvětlivkami, komentáři a zasvěceným esejem v druhém svazku, tak jak je tomu zvykem v edici Pandaemonium.

 

Název:
Příběhy sběratele starožitností. Strašidelné spisy I | Zdeněk Beran, Vasil Artamonov, Jakub Janovský, M. R. James
Výrobce:
SKU:
9788025901687

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz