Příběhy raně křesťanských mučedníků | Petr Kitzler

Příběhy raně křesťanských mučedníků | Petr Kitzler

Příběhy raně křesťanských mučedníků | Petr Kitzler od spolehlivého výrobce Vyšehrad lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Příběhy raně křesťanských mučedníků | Petr Kitzler za bezkonkureční cenu 338 Kč

338 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

První reprezentativní výbor z latinských a řeckých textů, jež soustřeďují svůj zájem na postavy raně křesťanských mučedníků – žen a mužů, kteří se v prvních třech staletích našeho letopočtu dostali do sporu s oficiální římskou mocí kvůli své křesťanské víře, jíž se i za cenu vlastní smrti odmítli vzdát.

 

Název:
Příběhy raně křesťanských mučedníků | Petr Kitzler
Výrobce:
SKU:
9788070219898

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz