Příběh o Zoufálkovi | Milan Žáček

Příběh o Zoufálkovi | Milan Žáček, Kate DiCamillo, Timothy Basil Ering, Josef Lutka

Příběh o Zoufálkovi | Milan Žáček, Kate DiCamillo, Timothy Basil Ering, Josef Lutka od dodavatele s dobrým jménem ALBATROS je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Příběh o Zoufálkovi | Milan Žáček, Kate DiCamillo, Timothy Basil Ering, Josef Lutka v současnosti za 220 Kč

220 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Příběh o myšákovi s náramně velkýma ušima, který miloval hudbu a princeznu, a také o krysákovi Rosvitovi, co žil v temnotě, ale horoucně toužil po světle, povídání o Drobince Sviňce, hloupoučké služebné s jednou utkvělou představou. Přečtete si, jak se jejich osudy budou proplétat v bludišti sklepení v podhradí i v nádheře hradních komnat. Důležitou roli má v příběhu i hradní kuchařka a polévka, kterou tajně uvařila, také dobré slovo, které nakonec krysáka odzbrojí.

 

Název:
Příběh o Zoufálkovi | Milan Žáček, Kate DiCamillo, Timothy Basil Ering, Josef Lutka
Výrobce:
SKU:
9788000019093

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz