Přeřekadla | Štěpánka Jislová

Přeřekadla | Štěpánka Jislová, Štěpánka Jislová

Přeřekadla | Štěpánka Jislová, Štěpánka Jislová od kvalitního výrobce Meander lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Přeřekadla | Štěpánka Jislová, Štěpánka Jislová aktuálně zrovna za 198 Kč

198 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tradiční rčení a přísloví jsou dnešním dětem často již skoro neznámá. Místy se zdá, že na ně koukají, jak tele na nový vrata! Ale proč a kam nemají házet flintu, to už nevědí. Kniha s názvem Přeřekadla přibližuje dětem praktické poučky pro život děděné po generace zábavným a interaktivním způsobem. To vše a víc v komiksovém zpracování Štěpánky Jislové, které dětem odhalí věci, které jsou možná záhadou i jejich rodičům.

 

Název:
Přeřekadla | Štěpánka Jislová, Štěpánka Jislová
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788075581648

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz