Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou | Vladimír Krejčí

Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou | Vladimír Krejčí

Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou | Vladimír Krejčí od přední společnosti KNIHA ZLÍN . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou | Vladimír Krejčí levně za cenu 246 Kč

246 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Unikátní svědectví Vladimíra Krejčího pohybujícího se v období po Mnichovu 1938 v bezprostřední blízkosti průmyslníka Jana Antonína Bati přináší nový pohled na rozporuplně vnímanou podnikatelovu osobnost. V. Krejčí do svého vyprávění vkládá mnoho informací a postřehů z pracovního i osobního života, události tragické i příhody úsměvné, které Jana Antonína Baťu a jeho rodinné příslušníky a spolupracovníky přibližují lidskou a bezprostřední optikou.

 

Název:
Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou | Vladimír Krejčí
Výrobce:
SKU:
9788074738715

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz