Povíme vám o dysortografii a dysgrafii | Aleš Čuma

Povíme vám o dysortografii a dysgrafii | Aleš Čuma, Jarmila Burešová

Povíme vám o dysortografii a dysgrafii | Aleš Čuma, Jarmila Burešová zboží dodává EDIKA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Povíme vám o dysortografii a dysgrafii | Aleš Čuma, Jarmila Burešová stojí ted u nás 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dysgrafií či dysortografií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází chlapec Martin a jeho sestřenice Lenka. Školáci se svým vyprávěním snaží přiblížit problémy, se kterými se děti s těmito poruchami potýkají. Dospělí v knize najdou také informace o hrách a cvičeních, které dětem pomohou překonat potíže se psaním a zvládnout školní látku (např. vyjmenovaná slova, správné psaní i/y).

 

Název:
Povíme vám o dysortografii a dysgrafii | Aleš Čuma, Jarmila Burešová
Výrobce:
SKU:
9788026611066

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz