Potopená města | Richard Podaný

Potopená města | Richard Podaný, Milan Malík, Milan Malík, Paolo Bacigalupi

Potopená města | Richard Podaný, Milan Malík, Milan Malík, Paolo Bacigalupi od společnosti s předním postavením na trhu PLUS lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Potopená města | Richard Podaný, Milan Malík, Milan Malík, Paolo Bacigalupi v akci za cenu 297 Kč

297 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Co by měl člověk dělat v době války - bojovat a šířit násilí? Vydržet a přežít za každou cenu , i za cenu obětování svého lidství? Nebo se snaží prostě utéct?
Po klimatické katastrofě stoupla hladina oceánů natolik, že zaplavily valnou většinu pobřežních oblastí Severní Ameriky. Nedostatek surovin, nezodpovědné genetické manipulace a vojenské střety uvrhly tento svět do chaosu. Je možné ještě doufat v budoucnost?

 

Název:
Potopená města | Richard Podaný, Milan Malík, Milan Malík, Paolo Bacigalupi
Výrobce:
SKU:
9788025902646

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz