Poslední valčík je můj | Tomáš Cikán

Poslední valčík je můj | Tomáš Cikán, Lucie Mikolajková, Zelda Fitzgeraldová, Eva Kalivodová

Poslední valčík je můj | Tomáš Cikán, Lucie Mikolajková, Zelda Fitzgeraldová, Eva Kalivodová od společnosti s úžasnou pověstí KNIHA ZLÍN , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Poslední valčík je můj | Tomáš Cikán, Lucie Mikolajková, Zelda Fitzgeraldová, Eva Kalivodová na našich stránkách za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Začínající balerína Alabama a úspěšný malíř David na první pohled vypadají jako dokonalý mladý pár. Skutečnost je ale jiná. Přestože oba patří k americké smetánce jazzového věku, jejich manželství se kvůli hádkám a žárlivosti rozpadá. Alabama nakonec přistoupí k ráznému kroku a od Davida i své dcery se odstěhuje, aby se mohla věnovat své kariéře v prestižním tanečním souboru. Vážné zranění ale všechno vmžiku změní.

 

Název:
Poslední valčík je můj | Tomáš Cikán, Lucie Mikolajková, Zelda Fitzgeraldová, Eva Kalivodová
Výrobce:
SKU:
9788074738654

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8099
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz