Poruchy řeči nejen dospělých | Josef Štěpán

Poruchy řeči nejen dospělých | Josef Štěpán, Josef Štěpán

Poruchy řeči nejen dospělých | Josef Štěpán, Josef Štěpán od známého předního výrobce EDIKA - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Poruchy řeči nejen dospělých | Josef Štěpán, Josef Štěpán - nyní můžete mít za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Publikaci využijí lidé s poruchami řeči, především s obtížemi po cévní mozkové příhodě, kraniocerebrálním traumatu, s vývojovou dysfázií, lze ji použít i pro mentálně retardované jedince. S tímto pracovním sešitem, který obsahuje běžná témata z praktického života, mohou lidé pracovat samostatně nebo pod vedením odborníků zaměřených na logopedii. Publikace přispěje k odstranění poruch řeči, rozvíjí myšlení, paměť, pozornost, aktivitu, fantazii a snižuje strach používat řeč při komunikaci.

 

Název:
Poruchy řeči nejen dospělých | Josef Štěpán, Josef Štěpán
Výrobce:
SKU:
9788026616139

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz