Populární kultura v českém prostoru - Ondřej Daniel

Populární kultura v českém prostoru - Ondřej Daniel, Tomáš Kavka, Jakub Machek

Populární kultura v českém prostoru - Ondřej Daniel, Tomáš Kavka, Jakub Machek od výrobce s dlouholetou historií Karolinum je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Populární kultura v českém prostoru - Ondřej Daniel, Tomáš Kavka, Jakub Machek aktuálně výhodně za 291 Kč

291 Kč
325 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kolektivní monografie představuje výzkum české populární kultury, kterou ukazuje jako pramen umožňující hlubší poznání české společnosti v přítomnosti i minulosti. U vzniku publikace stáli autoři působící v mnoha různých oborech – díky nim bylo možné představit pestrou škálu přístupů a metod využitelných při výzkumu populární kultury a jejích specifických projevů v českém prostředí. Ambicí editorů bylo spojit zvolna se rozvíjející, ale prozatím roztříštěný výzkum a představit témata, která považují za podnětná pro další rozvoj oboru, charakteristického svou interdisciplinaritou. Kniha tak představuje experimentální prověření možností aplikace teorií populární kultury v českém prostředí.

Název:
Populární kultura v českém prostoru - Ondřej Daniel, Tomáš Kavka, Jakub Machek
Výrobce:
SKU:
9788024621920

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz