Pohádky bratří Grimmů vypráví Arnošt Goldflam (audiokniha pro děti) | bratři Grimmové

Pohádky bratří Grimmů vypráví Arnošt Goldflam (audiokniha pro děti) | bratři Grimmové, Radek Malý, Arnošt Goldflam

Pohádky bratří Grimmů vypráví Arnošt Goldflam (audiokniha pro děti) | bratři Grimmové, Radek Malý, Arnošt Goldflam od výrobce s dlouholetou historií ALBATROS je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Pohádky bratří Grimmů vypráví Arnošt Goldflam (audiokniha pro děti) | bratři Grimmové, Radek Malý, Arnošt Goldflam cenově vychází na 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pohádkové příběhy sesbírali s dvěma stovkami dalších bratři Jacob a Wilhelm Grimmové po celém Německu. Potom je převyprávěli svým současníkům – a setkali se s obrovským úspěchem. Ovšem kořeny těch příběhů většinou sahají mnohem hlouběji, jak už to u lidových vyprávění bývá. Odjakživa byly pohádky zdrojem poučení i zábavy, ale především umožňovaly přímý dotyk s nadpřirozenem, s kouzly, která jsme možná zapomněli a možná vždy účinkovala jen ve fantazii vypravěčů a na stránkách knih.

 

Název:
Pohádky bratří Grimmů vypráví Arnošt Goldflam (audiokniha pro děti) | bratři Grimmové, Radek Malý, Arnošt Goldflam
Výrobce:
SKU:
8594050423565

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz