Pohádková logopedie - Boudo

Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? | Eva Obůrková, Irena Šáchová

Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? | Eva Obůrková, Irena Šáchová od dodavatele se skvělou pověstí Fragment je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? | Eva Obůrková, Irena Šáchová - můžete mít za 110 Kč

110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout a zahrát si s nimi divadlo.
Práce s pohádkou a pracovními listy podporuje koncentraci pozornosti. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti, slovní zásobu, jazykový cit, časoprostorovou orientaci, zrakové a sluchové vnímání.

 

Název:
Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? | Eva Obůrková, Irena Šáchová
Výrobce:
SKU:
9788025333044

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz