Po vlastních po vlasti | Jan Kafka

Po vlastních po vlasti | Jan Kafka, Jan Kafka, Lukáš Urbánek, Kolektiv

Po vlastních po vlasti | Jan Kafka, Jan Kafka, Lukáš Urbánek, Kolektiv od přední značky ALBATROS je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Po vlastních po vlasti | Jan Kafka, Jan Kafka, Lukáš Urbánek, Kolektiv ve výhodné ceně 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dobrodružné výlety, tentokrát především pro milovníky skal a kamenů, jsou určeny i pro malé i větší turisty. Vydejte se na výlet s naší knížkou třeba za českým Stonehenge, do skalního města Tiských stěn, na Svatojánské proudy do tunelů, na skalní hrady i na jiná místa a nezabloudíte! Součástí knížky jsou i hrátky na cestu, nabídka zajímavostí a zábavy v okolí a knižní kvízová hra, kterou si můžete zahrát i doma. Prostě skvělý program na celou turistickou sezonu!

 

Název:
Po vlastních po vlasti | Jan Kafka, Jan Kafka, Lukáš Urbánek, Kolektiv
Výrobce:
SKU:
9788000062068

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz