Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele | Bořivoj Záruba

Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele | Bořivoj Záruba, Václav Kučera, Zdeněk Burian

Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele | Bořivoj Záruba, Václav Kučera, Zdeněk Burian od této značky ALBATROS lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele | Bořivoj Záruba, Václav Kučera, Zdeněk Burian nyní za 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Poznávat nepoznané a objevovat neobjevené! Právě to je výsostné poslání badatelů. Možná vás však překvapí, že badatelem se může stát každý, kdo je dost zvědavý, hodně trpělivý a samozřejmě vytrvalý. Badatelem totiž není jen odvážný cestovatel, neohrožený mořeplavec či moudrý a vzdělaný učenec. Ani výpravy za poznáním nemusí směřovat jen do neprostupných pralesů, vyprahlých pouští nebo plání věčného ledu a sněhu.

 

Název:
Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele | Bořivoj Záruba, Václav Kučera, Zdeněk Burian
Výrobce:
SKU:
9788000030807

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz