Osada Havranů - U Veliké řeky | Eduard Štorch

Osada Havranů - U Veliké řeky | Eduard Štorch, Zdeněk Burian, Michal Chodanič

Osada Havranů - U Veliké řeky | Eduard Štorch, Zdeněk Burian, Michal Chodanič od této spolehlivé značky ALBATROS je u nás k dostání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Osada Havranů - U Veliké řeky | Eduard Štorch, Zdeněk Burian, Michal Chodanič nyní za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

V Osadě Havranů a v novele U Veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly méně známé, svou čtivostí a kvalitou přesvědčí každého čtenáře. Štorch nás tentokrát zavádí do mladší doby kamenné, dob prvních osadníků a zemědělců v českých zemích. V sérii dobrodružných příběhů přibližuje způsob života našich předků – nepřetržitý boj o přežití a odolávání neustálému nebezpečí.

 

Název:
Osada Havranů - U Veliké řeky | Eduard Štorch, Zdeněk Burian, Michal Chodanič
Výrobce:
SKU:
9788000052021

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz